Ontmoetingskerk
Ben Websterstraat 2
3069 XJ Rotterdam
Google Maps
Dagelijks Woord

-- DagelijksWoord.nl

 Sinds de ingebruikname van de Fonteinkerk organiseren we in het winterseizoen een serie maandelijkse zondagmiddagconcerten. Hierbij speelt het orgel een belangrijke rol, onze kerk is immers een concertlocatie van ‘Rotterdam Orgelstad’, maar er is ook ruimte voor instrumentale solisten en zangers. Velen hebben al genoten van de prachtige muziek. Ook in het komend seizoen is er een concertserie. Alle concerten beginnen om 15.00 en duren ongeveer drie kwartier. De toegang is gratis en er is een uitgangscollecte. Voor het slotconcert in maart, met hoogtepunten uit de Matthäus Passion, vragen we een bescheiden entree. De belangstelling voor dit passieconcert kort voor Pasen was eerder dit jaar enorm. 

Voor het komend concertseizoen heeft onze organist Eric van Dalum weer een boeiend programma samengesteld. De data zijn als volgt: zie pdf

enter site


click

source Comments are closed.

get link